RN73R2BTTD28R7C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD28R7C25
JLCPCB Part #
C2548010
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS