RN732ATTD8661A25
MFR.Part #
RN732ATTD8661A25
JLCPCB Part #
C4249232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS