RK73G1JTTD4531C
MFR.Part #
RK73G1JTTD4531C
JLCPCB Part #
C2580651
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS