RN732ATTD8560C25
MFR.Part #
RN732ATTD8560C25
JLCPCB Part #
C3988884
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS