RN732ATTD8351B10
MFR.Part #
RN732ATTD8351B10
JLCPCB Part #
C4210223
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS