RN73H1JTTD1241F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1241F100
JLCPCB Part #
C4276992
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS