RN732ATTD8201C50
MFR.Part #
RN732ATTD8201C50
JLCPCB Part #
C4259505
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS