RN732ATTD8160D50
MFR.Part #
RN732ATTD8160D50
JLCPCB Part #
C4165251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS