SG73S2ETTD2001D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2001D
JLCPCB Part #
C3924800
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS