RN732ATTD80R6D50
MFR.Part #
RN732ATTD80R6D50
JLCPCB Part #
C4315918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS