HV73V1JTTD2052F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2052F
JLCPCB Part #
C4233986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS