RN732ATTD4752C25
MFR.Part #
RN732ATTD4752C25
JLCPCB Part #
C3923172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS