RN73H2BTTD1141C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1141C50
JLCPCB Part #
C4035117
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS