RN732ATTD74R1C50
MFR.Part #
RN732ATTD74R1C50
JLCPCB Part #
C4006603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS