RN732ATTD7410D10
MFR.Part #
RN732ATTD7410D10
JLCPCB Part #
C4017625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS