RN732BTTD4990C50
MFR.Part #
RN732BTTD4990C50
JLCPCB Part #
C4171117
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS