RN732ATTD73R2C25
MFR.Part #
RN732ATTD73R2C25
JLCPCB Part #
C4021615
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS