RN73H1JTTD9102D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9102D50
JLCPCB Part #
C4093614
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS