RN73H1JTTD1893D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1893D10
JLCPCB Part #
C4192744
Description
100mW 189kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS