RN731JTTD4811F25
MFR.Part #
RN731JTTD4811F25
JLCPCB Part #
C3919362
Description
-55℃~+155℃ 4.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS