RN732ATTD7060B25
MFR.Part #
RN732ATTD7060B25
JLCPCB Part #
C4150218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS