RN73H2ATTD2940F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD2940F100
JLCPCB Part #
C2564809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS