HV73V1JTTD1302F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1302F
JLCPCB Part #
C4181859
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS