RN732ATTD7060A25
MFR.Part #
RN732ATTD7060A25
JLCPCB Part #
C4328082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS