HV732BTTD1744F
MFR.Part #
HV732BTTD1744F
JLCPCB Part #
C3926424
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS