RN732ATTD6902B10
MFR.Part #
RN732ATTD6902B10
JLCPCB Part #
C4326641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS