RN73H1JTTD8871F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8871F10
JLCPCB Part #
C4099124
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS