RK73H1HTTC21R0D
MFR.Part #
RK73H1HTTC21R0D
JLCPCB Part #
C7343236
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS