MOS3CT631R510J
MFR.Part #
MOS3CT631R510J
JLCPCB Part #
C3441501
Description
-55℃~+200℃ 3W 51Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS