RN73R2BTTD23R4B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD23R4B50
JLCPCB Part #
C2547638
Description
-55℃~+155℃ 23.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS