RN732ATTD6651F50
MFR.Part #
RN732ATTD6651F50
JLCPCB Part #
C6982451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS