RN732ATTD6651B50
MFR.Part #
RN732ATTD6651B50
JLCPCB Part #
C4247687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS