RN732ATTD64R2C25
MFR.Part #
RN732ATTD64R2C25
JLCPCB Part #
C3978873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS