RN732ATTD6423D50
MFR.Part #
RN732ATTD6423D50
JLCPCB Part #
C4289151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS