SG73G2ATTD1401D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1401D
JLCPCB Part #
C7359293
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS