RN732ATTD63R4D100
MFR.Part #
RN732ATTD63R4D100
JLCPCB Part #
C4043423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS