SG73S2ERTTD130J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD130J
JLCPCB Part #
C6222440
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS