SG73P1JTTD5620F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5620F
JLCPCB Part #
C4141277
Description
-55℃~+155℃ 333mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS