RN732BTTD61R9B25
MFR.Part #
RN732BTTD61R9B25
JLCPCB Part #
C3995548
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS