RN73H1JTTD1012F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1012F100
JLCPCB Part #
C4221201
Description
10.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS