RN732BTTD61R2F100
MFR.Part #
RN732BTTD61R2F100
JLCPCB Part #
C4112068
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS