RN732ATTD6190C10
MFR.Part #
RN732ATTD6190C10
JLCPCB Part #
C4209260
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS