RN732ATTD6042F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD6042F100
JLCPCB Part #
C4091314
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS