RN732ATTD6041C10
MFR.Part #
RN732ATTD6041C10
JLCPCB Part #
C4161696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS