RN732BTTD1980C25
MFR.Part #
RN732BTTD1980C25
JLCPCB Part #
C4113635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 198Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS