SG73G2ATTD2400D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2400D
JLCPCB Part #
C7359314
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS