RN732ATTD5761D10
MFR.Part #
RN732ATTD5761D10
JLCPCB Part #
C4206455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS