RN732BTTD16R7D100
MFR.Part #
RN732BTTD16R7D100
JLCPCB Part #
C4093152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS