HV73V1JTTD1072F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1072F
JLCPCB Part #
C4250876
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS