RN732ATTD5692C10
MFR.Part #
RN732ATTD5692C10
JLCPCB Part #
C3931404
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS